Email

info@ayzacrm.com

Telefon

444 67 69

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt 8 - 18

Sistemimizi keşfedin

AyzaCrm Müşteri İlişkileri Yönetimi ile müşteri bilgileri, geçmiş satışlar, satış raporları, müşteri raporları, personel raporları, müşteri ile yapılmış görüşmelerin ses kayıtları gibi şeylere sahada, evde, ofiste istediğiniz her yerde erişime sunuyoruz.

AyzaCrm; Bulut tabanlı ve web tabanlı bir sistemdir, masaüstü yazılımları ve çeşitli donanım masraflarından kurtulmanızı sağlar, size uygun çözümler sağlar.AyzaCrm ile bütçeniz daha kontrollü bir şekilde harcanabilir. Ayrıca yapılan değişikliklere ve verilere yetkili veya ulaşması gereken herkese kolay bir erişim imkânı sunar.

about_img

AyzaCrm Müşteri İlişkileri Yönetimi

Yönetimin KAİZEN (*) odaklı tüm çabaları iki kelime ile özetlenebilir.MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

event_img1

Yönetici

Yöneticiler sisteme tanımlanan kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak personelleri takip edebilir, personellerin performansını takip etmek için raporlar alabilir. Önceki aylardaki kar oranlarıyla mevcut aydaki kar oranlarını karşılaştırabilir. Personellerine görevler oluşturabilir oluşturduğu görevleri takip edebilir.

event_img1

Personel

Personeller tanımlanan roller çerçevesinde, kendi müşterilerini oluşturabilir, evrak yükleyebilir, arama yapabilir, alarm kurabilir ve müşteri hakkında not alabilir. Kendi müşterilerinin geçmişte hangi personelle konuştuğunu ve memnuniyet durumunu görebilir.Eğer izini varsa kendi rehberine müşteri ekleyebilir, düzenleyebilir veya silebilir.

Personel Takibi

İstatistik sistemi sayesinde personelin telefonla konuşma süresi, mola süresi, eğitim süresi, toplantı süresi, sistemde geçirdiği süre gibi birçok konuda detaylı bilgi sahibi olunabilir. Personellerin aylık satış oranları, ortalama müşterilerle konuşma süreleri, müşterilerin memnuniyet oranları gibi bir çok veri istatiksel olarak listelenebilir.

Müşteriler

Müşteriler alanında müşteri ekleme düzenleme silme işlemleri yapılabilir, geniş bir filtreleme yapısıyla müşterileri olay kayıtlarının tarihine göre, olay kayıtlarına göre,data adına göre, müşterinin telefon numarasına göre ve müşterinin adına göre arama yapılabilir.Satışa dönebilecek potansiyel müşterileri seçip personellerinizin onların üzerinde yoğunlaşmasını sağlayabilirsiniz.

event_img1

Datalar

Potansiyel müşteri listenizi excel dosyalarında tutmak yerine toplu bir şekilde aktarabilirsiniz. Aktardığınız dataları ekiplerinize veya herhangi bir personelinize atayarak yüklediğiniz datayı sadece atadığınız kişilerin görmesini sağlayabilirsiniz.Yüklediğiniz dataları düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Büyük datalar yüklemekten korkmayın! Data yükleme işlemi, siz işlerinizi yapmaya devam ederken process sistemiyle arka tarafta yüklenmeye devam edecektir. Siz data yüklenirken diğer işlerinizi yapmaya devam ederek vakit kazanabilirsiniz.

Bildirimler

Sistem yöneticisi, buradan görev ekleyebilir veya eklediği görevi silebilir. Eklenen görev personellerin panelinde sağ üstte bildirim olarak gözükecektir.

Ekip Datası

Bu laanda yöneticilerin atadığı datalarda bulunan potansiyel müşteriler listelenir. Bu alanda listelenen potansiyel müşterilerle iletişime geçerek kendi müşteriniz yapabilirsiniz. İletişime geçtiğiniz potansiyel müşteriler iletişime geçtikten sonra bu alandan kalkar ve kendi rehberinize geçer.


Raporlama ve Analiz

Daha önce görüştüğünüz müşteriler veya potansiyel müşterilerin ses kayıtlarına erişebilirsiniz, ses kayıtlarını tekrar dinleyebilir veya indirebilirsiniz.Gü nlük sistemde aktif olma sürenizi, telefonla konuşma sürenizi,aktivite sürenizi(yemek,mola,toplantı,meşgul vs.) görebilirsiniz. Sizi arayıp ulaşamamış kişileri, müşteriler veya potansiyel müşteriler için aldığınız son notları ve kurduğunuz son alarmları görüntülüyebilirsiniz.

event_img1

Aranacaklar

Bu alanda müşteriler veya potansiyel müşteriler için kurulan alarmların tamamı listelenir. Geçmişe yönelik kurduğunuz alarmları veya gelecekte yaklaşan alarmları buradan listeleyebilirsiniz. Kurduğunuz alarm süresine 15 dakikadan az bir süre kaldırsa ekranın sağ üstünde bir alarm ışığı yanıp sönmeye başlar bu size bir alarmın yaklaştığını hatırlatır. Yanıp sönen bildirime tıklayarak müşteriye gidebilir veya müştarı hakkında aldığınız notu görebilirsiniz.

Kişi Datası

Bu alanda daha önce iletişime geçtiğiniz kişileri görüntüleyebilirsiniz. Geniş bir filtreleme yapısıyla müşterileri data adına göre, olay kayıtlarına göre, müşterinin telefon numarasına göre ve müşterinin adına göre arama yapabilrisiniz.