Email

info@ayzacrm.com

Telefon

444 67 69

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt 8 - 18

İstediğiniz Yerden, İstediğiniz Zamanda Çalışma

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), şirketlerin müşterileriyle iletişimi ve yeni müşteri sayısını artırmak için kullandıkları araçlardır. CRM, iş verimliliği artırmak için verilerin bir araya getirilmesidir. "Customer Relationship Management" kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır.

  • İstediğiniz yerden, isteğiniz ortamdan ve istediğiniz zamanda çalışma kavramı son yıllarda büyük ilgi görmeye başlamış ve günümüz modern teknolojileri yardımıyla hiç olmadığı kadar kolay, güvenli ve ekonomik hale gelmiştir.

  • AyzaCrm olarak amacımız başta ülkemizdeki her bir şirket ve o şirketin çalışan her bireyi herhangi bir kursa gitmeden daha fazlasını elde etmek üzere teknolojiyi kullanarak ihtiyaç duyduğu performans artışını almasını sağlamaktır.

  • AyzaSoft işbirliği ile çağrı merkezi çalışanları veya saha çalışanlarının diledikleri yerden, diledikleri ortamdan ve diledikleri zamanda güvenli bir şekilde internet ağını kullanarak satış yapabilme, müşteri bilgilerine erişebilme gibi hizmetleri almalarını sağlamak üzere bir CRM platformu hazırlanmıştır. Bu platform farklı kurumlarda yaklaşık iki yıldır kullanılmakta ve sürekli olarak güncellenmektedir.

CRM'in Avantajları Nelerdir ?


Günümüzde müşterilerle olan ilişkileri iyi tutmak ve müşterilerle en iyi şekilde iletişime geçmek bütün işletmelerin önceliğidir. Günden güne müşteri ve potansiyel müşteri oranı arttıkça; CRM programları, işletmelerin müşteri ilişkilerini yönetmesinde kullanması gerekli bir araç oluyor.

Düzenlilik

Müşteri verilerinin düzenli bir şekilde tutulmasını sağlar.

Düşük Maliyet

İhtiyacınız olan her şeyi biz karşılayıp size teslim ediyoruz.

Süreklilik

Her zaman daha iyisini sunmak için, sistemimizi sürekli güncelliyoruz.

7/24 Destek

Kurulum sonrası verilen hizmet ve desteğin çok önemli olduğuna inanıyoruz.


Kurulum Yok

Satın alın ve arkanıza yaslanın! İstediğiniz her şeyi sizin için hazırlayıp size teslim ediyoruz.


Entegre Çalışma

Websitesi formlarıyla entegre çalışarak müşteriler veya potansiyel müşteriler hakkındaki bilgilerin kolayca kaydedilmesini sağlar.


Müşteri Portföyü

CRM'in en büyük avantjlarından biride; Müşterileri coğrafi konuma, sektörüne veya potansiyeline göre kategorize edebilmeye imkan sağlayarak müşteri portföyünüzü genişletmenizi sağlar..

Arz & Talep

Müşterilerinizin en çok hangi ürününüzü talep ettiğini, bu ürün ve hizmetlerinizin stok durumlarının takibini sağlayarak müşteri isteklerini anlayıp, kategorize edebilirsiniz.


Personel Takibi

Kimin kaç müşteriye kaç satış yaptığını, yapılamayan satışların durumlarını, yapılan satışların toplam tutarlarını kontrol edebilir, performans analiz yapabilirsiniz.


30.000'den fazla müşteri kazanıldı

Daha fazla müşteriye ulaşabilmek veya işlerinizi organize etmek için bize ulaşın.